Ne Var Ne Yok

Haberler, Incelemeler, Notlar

Alternatif Bir Kariyer Eğitimi: Kaynak Geliştirme Uzmanlığı Sertifika Programı

frokul26 Ekim 2013 de Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde başlayacak olan program; FundraisingOkulu.org, The Resource Alliance Fundraising School ve Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleşmekte.

Kaynak Geliştirme Uzmanlığı Sertifika Programı Türkiye’de ilk kez uygulanacak bir mesleki eğitim programı. Bu programda ‘The Resource Alliance Fundraising School’ uluslararası kaynak geliştirme sertifika programı Türkçe’ye ve Türkiye’de sivil toplumun ihtiyaçlarına uygun olarak uyarlanmış.

Program boyunca hem dünyadan hem de Türkiye’den örneklere yer verilecek, katılımcı, interaktif bir eğitim yaklaşımı izlenecek.

Dersler, kaynak geliştirme metodlarına hakim, konusunda uzman kişiler tarafından verilecek. Sivil toplum ve özel sektörden misafir konuşmacılar da yer alacak. İsimlere BURAYA tıklayarak göz atabilirsiniz.

7 hafta boyunca toplam 70 saat sürecek eğitim programına; sivil toplumda ‘iletişim ve kaynak geliştirme’ alanında uzmanlaşmak isteyenler, sivil toplum kuruluşu çalışanları, sivil toplumda bir kariyer hedefleyen öğrenciler / yeni mezunlar, özel sektörden sivil alana geçiş yapmak isteyen profesyoneller, sivil toplumun dinamiklerini daha iyi anlamak isteyen, özel sektörde kurumsal sosyal sorumlululuk alanında çalışanlar ve sosyal girişimciler katılabilir.
Detaylar için BURAYA tıklayınız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Ekim 5, 2013 by in Duyuru, Etkinlik, Eğitim, Kişisel Gelişim and tagged , , , .
%d blogcu bunu beğendi: