Ne Var Ne Yok

Haberler, Incelemeler, Notlar

Şirketinizin Dünyaya Açılma Fırsatı; 6.Bootcamp Ventures iX İstanbul 2013

8537151_origDünya’nın lider yatırımcıları Türk teknoloji şirketleri ile tanışmak için İstanbul’a geliyor!
5-6 Kasım 2013 tarihlerinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde altıncı kez düzenlenecek olan Bootcamp Ventures iX Istanbul 2013’te; şirketinizi dünyanın lider yatırımcılarına tanıtmak, finansal ve stratejik ortaklar bulma şansı yakalamak istiyorsanız hemen başvurun!

Bootcamp Ventures tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında e-öğrenme, dijital medya, mobil, e-ticaret, sağlık teknolojileri, IT ve büyük veri alanlarından girişimci Türk şirketler DCM, Orange, Panasonic, BBVA Ventures, QualComm Ventures gibi dünyanın lider yatırım şirketlerinin yöneticilerine şirketlerini tanıtma fırsatı elde edecek.

Profesyoneller tarafından ciddi bir ön eleme ardından iX Istanbul 2013’te yer almak için seçilen 20 şirket etkinlik öncesi konunun uzmanları ile birlikte şirket tanıtım sunumlarını hazırlama ve mentorlük hizmetlerinden faydalanma fırsatı elde edecekler. 5-6 Kasım 2013’te sunumlarını yatırımcılarla paylaştıklarında ise anında geri bildirim alma ve birebir toplantılar yapma şansı elde edecekler.

Bunun yanı sıra organizasyonda sunum yapmaya hak kazanan girişimciler Bootcamp Ventures’ın küresel yatırımcılar ve girişimciler platformu “Deal Market”a da bir yıllık üyelik kazanarak, şirketini konferans sonrası da yabancı yatırımcılara tanıtma imkanı bulacak.

Bu sene ilk defa etkinlik kapsamında yatırımcılar arasında “En İyi Yatırımcı” ve girişimci şirketler arasında da “En İyi Sunum Yapam Girşimci Şirket” ödüllendirilecek ve kazananlar uluslararası duyurularda yer alacak.

Eğer şirketinize ve ekibinize güveniyor, uluslararası arenaya açılmak istiyorsanız 6 Ekim 2013’e kadar başvuruda bulunabilirsiniz!

Bootcamp Ventures iX Istanbul Bootcamp Ventures ve yerel ortağı WBCons Business Consultancy tarafından organize edilmektedir.

Bootcamp Ventures iX İstanbul 2013 hakkında daha fazla bilgi için BURAYA tıklayınız.

Bootcamp Ventures Hakkında
BootCamp Ventures’ın amacı; küresel yatırımcılar, iş ortakları, müşteriler ve gelecek vaat eden teknoloji şirketlerinin buluşması için benzersiz bir platform oluşturmaktır. Amerikalı profesyoneller tarafından kurulan şirket teknoloji girişimlerine disiplinli bir bakış açısı sunmaktadır. Ortaklar; girişim sermayesi, girişimcilik, pazarlama ve finans konusundaki uzmanlıklarını girişimci şirketlerin değerini arttırmak için kullanmaktadırlar. 2008 yılından beri 5 ülkede Bootcamp Ventures tarafından düzenlenen 22 uluslararası girişimcilik zirvesinde gelişmekte olan teknoloji şirketleri, lider yatırımcılar ve karar vericiler; potansiyel ortaklar, yatırımcılar, müşteriler ve girişimcilerin diyalog kurabildiği benzersiz ve anlaşma odaklı bir platformda buluşmaktadır.

WBCONS Business Consultancy Hakkında
İstanbul merkezli, Kenya’da da faaliyetleri bulunan WBCONS Business Consultancy lider danışmanlık firmalarından biri olarak uluslararası organizasyon düzenleme faaliyetlerinin yanı sıra, stratejik ve finansal ortaklık arayan yerel şirketlere şirket satın alma ve birleşmeleri alanında hizmet vermektedir. WBCons, yabancı ortaklık süreçleri kapsamında, ortaklık hedef ve çıkış stratejileri üretmek, finansal ve uluslararası raporlama sistemleri kurmak, birleşme öncesi şirket değerini arttıracak stratejilerin hazırlanması ve detaylı ortaklık iş planının hazırlaması konularında işbirlikleri sunmaktadır. Türkiye’de ki ekosistemin gelişmesine katkıda bulunmak amacı ile start up şirketlere finansman yönetimi, pazarlama stratejileri, ortak bulma ve iş planı hazırlama konularında mentorluk hizmetleri sunmaktadır. (www.wbcons.com)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Ekim 10, 2013 by in Duyuru, Etkinlik and tagged , , , .
%d blogcu bunu beğendi: