Ne Var Ne Yok

Haberler, Incelemeler, Notlar

Okalip Toplantı Keyfi Ankara’da da Hizmetinizde

Okalip Toplantı Keyfi, kurulduğu 2006 yılından bugüne kadar İstanbul Mecidiyeköy merkezinde %95 üzerinde müşteri memnuniyeti ile ikiyüzbine yakın misafire ev sahipliği yapan bir kurum.

Ulusal ve uluslararası birçok firmaya toplantı hizmeti sunan sektör lideri Okalip Toplantı Keyfi, geçtiğimiz Haziran ayında İstanbul Ümraniye’de hizmete açtığı Cessas Meeting by Okalip Toplantı Keyfi salonlarının ardından, Ankara Söğütözü – The Paragon Plaza lokasyonunda da hizmet vermeye başladı. Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi - The Paragon Plaza Ankara

Toplantı merkezi işletiyor olmanın getirdiği tecrübe, birikim ve deneyim ile Ankaralılara da hizmet vermeye başlayan Okalip Toplantı Keyfi, misafirlerinin beklentilerini her zaman ön planda tutması ve bu beklentiler doğrultusunda yeni teknolojileri salonlarına uygulamasıyla adından söz ettirmekte.

Ahmet YardımcıAçılışa katılan Okalip Toplantı Keyfi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yardımcı yaptığı açıklamada; Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarında; eğitim ve toplantılar için büyük önem taşıyan tasarımdan teknolojiye, sunum araçlarının uzun ömürlü kullanımından ses izolasyonuna, deneyimli personelden ikramların sürekli taze sunumuna kadar sayısız detay konusunda profesyonel olarak hizmet vermekte olduklarını belirtti. İstanbul’da yer alan salonlarında toplantıların daha verimli ve keyifli geçmesi için teknolojik tüm yenilikleri uluslararası platformlarda takip ettiklerini belirten Yardımcı, birçok ürün ve teknik desteğin Türkiye temsilciliğini alarak müşterilerine hizmet vermekte olduklarını paylaştı. Yardımcı, kurumların kendi bünyelerindeki eğitim ve toplantı salonlarının yapımından yönetimine kadar profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermekte olduklarını da belirtti. Plaza Cubes byfi LOgoy Okalip Toplantı Ke

Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi; 24 m² ile 67 m² arasında değişen dört farklı toplantı salonu ve alternatifli oturma düzenleriyle eğitim ve toplantı salonu ihtiyacını karşılamak ve sektörde fark yaratmak adına Ankaralılara da hizmet vermeye başladı. Toplantıların verimini artıracak detaylar düşünülerek hazırlanan salonların tümü gün ışığı almakta. Salonlarda sunulan zengin donanım ve hizmetler toplantının daha verimli geçmesini sağlamakta. Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarında bulunan akıllı iklimlendirme sistemi sayesinde tüm konuklar toplantı süresi boyunca konsantrasyonlarını kaybetmeden toplantılarını gerçekleştirmekte.

Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarında yer alan ileri teknoloji sayesinde tüm teknik ihtiyaçlar karşılanmakta olup internet sınırsız ve kesintisiz bir şekilde sağlamakta. Tavana sabitlenmiş projeksiyon cihazı hareket alanını artırdığı gibi gün içinde yaşanabilecek bağlantı problemlerini de ortadan kaldırmakta. Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarını kullanan konuklar The Paragon Plaza otopark hizmetinden yararlanabilmekte. Ayrıca; engelli konuklar için de engelli park yeri ve WC’ler bulunmakta.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: