Ne Var Ne Yok

Haberler, Incelemeler, Notlar

Darüşşafaka Cemiyeti Bayram Bağışlarınızı Bekliyor!

Kurban Bayramı vesilesiyle Darüşşafaka’nın bir buçuk asırlık “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna destek olmak isteyen bağışçılarımızı, bayram bağışında bulunmaya çağırıyoruz.

8 Eylül Pazartesi günü 1.000’e yakın öğrencisiyle 2014-2015 eğitim-öğretim yılının açılışını yapan Darüşşafaka, hayırseverlerin desteğiyle 151 yıldır eğitimle yaşamları değiştiriyor.

Bu bayram Kurban Bayramı bağışınızı* Darüşşafaka’ya yaparak siz de “eğitimde fırsat eşitliği” misyonumuza güç katabilirsiniz. Kurban bayramı bağışı için önerilen tutar bu sene 600 TL olarak belirlenmiştir. Tüm hayırseverler, web sitemizdeki Online Bağış Menüsü ‘nü veya aşağıda belirtilen diğer kanalları kullanarak bağış yapabilir.  bayram

Yapmış olduğunuz bağışlar, her zaman olduğu gibi, 7 gün 24 saat yaşayan Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda, aldıkları kaliteli eğitimle iyi bir geleceğe hazırlanan 1.000’e yakın öğrencimizin yemek, barınma, sağlık, giyim ve eğitim giderlerini karşılamakta kullanılmaktadır.

Darüşşafaka Cemiyeti; 151 yıldır, babası veya annesi hayatta olmayan, yetenekli, maddi olanakları yetersiz çocuklara, ortaokul 1. sınıftan liseyi bitirinceye kadar kaliteli eğitim fırsatı sunarak, onların yaşamlarını değiştirmektedir. Bugün, Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın Maslak kampüsünde 1.000’e yakın öğrenci için tam burslu, yatılı, kolej seviyesinde eğitim olanağı sağlamakta ve ülkemizin yarınları olan çocuklarımıza iyi bir gelecek armağan etmektedir.

*Darüşşafaka Cemiyeti, Darüşşafakalı öğrencilerin et ihtiyacının yıl boyunca kabul edilen adak bağışlarından karşılanması sebebiyle, vekaleten kesimli kurban bağışı almamaktadır.

DİĞER BAĞIŞ KANALLARI ve YÖNTEMLERİ

• Darüşşafaka Cemiyeti’nin TL, ABD Doları ve Euro hesaplarına havale, EFT veya transfer yaparak,

Darüşşafaka Cemiyeti’nin Banka Hesap Bilgilerine ulaşmak için BURAYA tıklayınız

• Düzenli bağış formu ile

Düzenli Bağış Formu’na ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

• Telefon Bankacılığı ve ATM’lerden “bağış” menüleri aracılığıyla,

• Bankaların internet bankacılığı olanaklarını kullanarak, internet şubelerindeki “bağış” menüleri aracılığı ile 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: