Ne Var Ne Yok

Haberler, Incelemeler, Notlar

The LifeCo’ya Uluslararası Kalite Ödülü…

BID Award 251014Kazananları Business Initiative Directions (BID) tarafından belirlenen ve dünyanın en büyük kalite ödülü olarak tanımlanan World Quality Commitment, Platin Kategorisinde The LifeCo ’ya verildi.

Sağlıklı, kaliteli, güvenilir ürünler ve özenli hizmet sunan The LifeCo, konuklarının memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı en önemli ilke kabul ederek BID Uluslararası Kalite Ödülünü almaya hak kazandı. 25 Ekim’de Paris’te düzenlenen törende; The LifeCo Genel Müdürü Figen Tunçsav ödülü BID Başkanı Jose E. Prieto elinden aldı.

Türkiye’yi detoks ve sağlıklı yaşam yöntemleri ile tanıştıran The LifeCo, öncü ve yenilikçi çözümleriyle; Bodrum, İstanbul ve Antalya’da açtığı Sağlıklı Yaşam Merkezleri’nde doğru beslenme, stres kontrolü, egzersiz ve doğal terapi alanlarında sunduğu özenli hizmetleri ve geliştirdiği sağlıklı yaşam ürünleri ile 360° sağlık misyonunu daha çok bireye ulaştırmayı hedefliyor.

BID 117 ülkeye yayılan, sektörlerinde kaliteye verdikleri önemle liderlik eden şirketleri takdir ve teşvik etmek amacıyla her yıl düzenlediği kalite zirvesinde ödüller vermektedir.

Ödül verilecek şirketler, liderlik ve iş yönetiminde mükemmellik, kalitede mükemmellik, marka prestiji, teknoloji, innovasyon ve gelişme kriterlerine uygunluk açısından değerlendirilmekte.

Bir yıl boyunca Paris, Londra, Madrid, Cenevre, Frankfurt ve New York’ta dünya çapında kongreler düzenleyen BID yüzlerce ülkeden çok sayıda şirketleri bir araya getirmektedir.

Uluslararası Kalite Ödülüne; kurum veya kuruluşlar kendiliğinden aday olamamakta, adaylık ve ödül süreci; ISO 9000, müşteri memnuniyeti ve müşteri ilişkileri, liderlik, prestij, yenilikçilik, teknoloji, uygulama, iş sonuçları gibi faktörlerin bütünü göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: